Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejleszthetem legjobban...

Hogyan fejleszthetem legjobban a hallásértésemet?

Figyelt kérdés

Nemsokára nyelvvizsgám lesz angolból, és a hallásértésem a béka feneke alatt van. Hogyan tudnám legjobban, leggyorsabban fejleszteni?

Én arra gondoltam hogy angolul néznék sorozatot. DE hogyan?

Simán angolul felirat nélkül, vagy angolul angol felirattal, vagy angolul magyar felirattal?

Melyik lenne a legcélratörőbb?

Emellett ha tudtok még hallásértést fejlesztő dolgokat, és elmondanátok nagyon megköszönném! :)


2013. jún. 24. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Angolul angol feirattal!


És halgass AudioBookot és ha teheted olvasd is.

2013. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
angolul angol felirattal, pont ahogy az előző is írta.. nekem nagyon nem ment a hallásértés, de egy éve folyamatosan csak angolul, angol felirattal nézek filmeket, sorozatokat, durván fejlesztett, most már semmi bajom nincs a hallásértés feladatokkal :)
2013. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sorozatok, filmek, tévéműsorok jók, de nézhetsz akár híreket is (pl. youtube-on). Ha típusfeladatokat akarsz gyakorolni, akkor pedig az érettségikből ki lehet indulni, bár ezek olyannyira életszerűtlen szövegek, hogy kifolyik az agyad, de ha egyszer vizsgákon ezt kérik, akkor ezt kell szeretni :) [link]
2013. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!