Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul a következő? "Az...

Angolul a következő? "Az emlékezéshez nem emlék, hanem szeretet kell, s akit szeretünk, azt nem feledjük el. " /William Shakespeare/

Figyelt kérdés

Köszönöm!

Megköszönném azt is, ha valaki megtalálja az eredeti idézetet.



2013. jún. 24. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
uuh most utánanéztem nem találom a szószerinti változatát sajnos, de leírok ide egyet: We don't need memories to remember but love, and who we love we will never forget.
2013. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

„Az a probléma az internetes idézetekkel, hogy mindenki elhiszi az eredetüket.” – Petőfi Sándor


Szerintem emeld ki a kérdést, mert lehet, hogy én is nagyon bénán használom a Google-t, de már engem is idegesít. Ha még úgy sem lesz meg, hogy melyik Shakespeare-műből van, akkor b*sszák meg az idézetes oldalak.

2013. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
We don't need memories to remember,but we need love,because we have never forgetten who we love.
2013. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyar Elektronikus Könyvtár (mek.hu) bázisában fenn van az összes Shakespeare mű, ott talán megleled, igaz nekem nem sikerült, de lehet csak figyelmetlen voltam. Google nekem sem adott ki semmi kézzel fogható tényt, hogy ez melyik műből származhat.
2013. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!