Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki írna egy rövid fogalmaz...

Valaki írna egy rövid fogalmazást a családról (pls)?

Figyelt kérdés

Nem kell valós személyeknek lenni e benne, csak kéne egy rövid fogalmazás, mert én nem tudok németül fogalmazást csinálni.

köszi.


2009. nov. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Nem, nincs nekem arra időm, hogy más háziját írjam meg, csak azért mert az lusta hozzá.

Ha ötletek kellenének, abban segítek, de nem fogom helyetted megírni.

2009. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Olyan lekezően, és lazán mondod, hogy szeritned bárkinek lesz kedve? hogy ennyivel emgoldod: nemtudook németül fogalmazást írni. Hát istenkém leülsz, szótárt előveszed, füzetkédet, bár gondolom órán Nukut se jegyzetelsz. ;)
2009. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha még aktuális szívesen megírom neked:) kapok egy e-mail címet ahová elküldhetem vagy írjam ide?
2010. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

írom inkább ide egyből hátha másnak is szüksége lesz rá:)


Ich lebe mit meinen Eltern. Unsere Familie ist klein, sie besteht aus fünf Personen. Mutti ist 42 Jahre alt, sie ist von Beruf Journalist. Vati ist 44 Jahre alt. Er ist Unternehmer. Er hat eine Firma, die sich mit Außenhandel beschäftigt. Er muss viel reisen und oft ins Ausland fahren.

Mutti sieht jung und hübsch aus, eine etwas rundliche Figur. Das ist kein Wunder sie kocht nämlich fabelhaft. Sie hat braune lange Haare und grüne Augen, die immer lachen.

Meistens sind meine Eltern gutgelaunt und ruhig. Mein Vater spielt einmal in der Woche mit seinen Freunden Fußball. Meine Mutter pflegt den Garten sehr gern, sie mag sehr die Blumen.

Ich haben eine kleinere Schwester, sie ist 10 Jahre alt und besucht die Grundschule. Sie hilft oft meiner Mutter bei der Hausarbeit.

Unser Hund Ordas ist fast ein Familienmitglied. Er ist noch ziemlich jung, er ist erst 7 Monate alt.

Meine Großeltern wohnen in der gleichen Stadt wie wir. Sonntags ist entweder sie bei uns oder wir besuchen sie. Als ich kleiner war, haben sie oft auf mich aufgepasst. Wir besuchen die Eltern meines Vaters zu größeren Feiertagen wie Geburtstag, Ostern und Weihnachten.


és ha magadról is akarsz írni hisz teis benne vagy a családban akkor:


Ich bin 20 Jahre alt. Ich lese sehr gern und ich mag die Filme über die Vampire. Ich möchte einmal Tierarzt werden, weil man kann kranke Tiere pflegen und behandeln kann.


Ha bármi kérdésed van akkor itt elérsz : pillango3@citromail.hu


remélem tudttam segíteni, szívesen segítek máskor is:)

2010. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
utolsónak nekem most kell ilyen házit csinálnom és köszönöm sokat segítettél :)
2011. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!