Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kínai, török vagy portugál?

Kínai, török vagy portugál?

Figyelt kérdés
Lehetőséget kaptam, hogy a három nyelv közül az egyiket tanulhassam. Melyiket válasszam?
2013. szept. 14. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyiket szeretnéd? Melyik tetszik a legjobban? Melyik tűnik a legizgalmasabb számodra? Ha nekem kellene választani én a portugált kizárnám mert már beszélek egy-két latin nyelvet és nem érzem szükségét annak hogy portugálul tanuljak, de a másik kettő is érdekes és hasznos is lehet. A kínaira sokan mondják hogy hasznos, de a török engem jobban érdekel szóval lehet azt választanám, de ez ugye a te döntésed, a portugál is jó ötlet..
2013. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kínai mandarin! Ha ingyen tanulhatod, akkor csak ez, mivel egy angol tudással meg némi jártassággal az internet bugyraiban, meg tudsz tanulni egyedül is törökül és portugálul. (tapasztalat (portugál enyém, török baráté)) :)
2013. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!