Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van egy hangoskönyv részlet...

Van egy hangoskönyv részlet angolul, leírná nekem valaki 1.5 perctől, hogy mit mond?

Figyelt kérdés
Le kell írnom ilyen és hasonló szövegeket, idáig sikerült de ennek a vége nem megy. Segítsetek legyszi :(
2009. nov. 5. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én leírnám, de nem linkelted be...
2009. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jajj bocsi

*****

innen le lehet tölteni.

Előre is köszi:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 5. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
I also use the computer to make drawings and to keep records. We have to test our installations every 5 years and that information is stored on computer too.
2009. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huuuuuu ez nekem jóval előbb van,mint 1:50 perc:(

Ami nekem kellene az a negyedik beszelő szövege...Azért köszi a fáradtságért.

2009. nov. 5. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
ja bocsi, azt hittem az 1.5 az másfelet jelent. :)
2009. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

I use computers to catalogue and classify all the materials received in the library, and record all the books, newspapers, dvds, etc. that users borrow.

I also assist customers and visitors in the use of IT hardware and software including online databases and cd-roms.

I help people with their enquiries, for example if children, or elderly people need to find some specific information, either in our online library catalogue or on the Internet.

I'm also in charge of other library services such as painting and fax machines.

2009. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ez lett volna,nagyon köszi ezer halám:D
2009. nov. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!