Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orvosnak szeretnek tanulni....

Orvosnak szeretnek tanulni. Francia vagy nemet nyelv a celszerubb?

Figyelt kérdés
Igen igen tudom. A latin kene. De ha csak ez a ket valasztas lehetne ,melyik a jobb dontes? Nagyon fontos lenne ez szamomra. A valaszokat elore is kosznom!

2013. szept. 29. 03:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Angol. Hacsak nem nemet vagy francia nyelvterületen akarsz később elhelyezkedni,,,,,
2013. szept. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül a német. De jobb az angol.
2013. szept. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyértelműen a német
2013. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anglt eleve tanulok, szerencsere :) csak felveszek meg egy nyelvet hozza. Miert jobb a nemet?
2013. szept. 29. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont a francia lenne hasznosabb,kiveve ha nemet nyelvteruleten szeretnel dolgozni.

Munkam soran napi szinten kulfoldiekkel vagyok kapcsolatban,es batran allitom,hogy egyedul a francia nyelvteruletrol szarmazok nem beszelnek angolul.Persze vannak meg mas orszagok is ahol gyengebben beszelik az angolt,pl oroszok,olaszok,szlovakok,lengyelek,de a franciak valoban meg sem probalnak angolul kommunikalni.Tanultam nemetul is,a nemet nyelvteruletrol szarmazok viszont eleg eros angol tudassal rendelkeznek,igy nagyon ritkan kellett csak nemetul beszelnem.

Ha most vagnek bele egy negyedik nyelv tanulasaba,biztosan a francia lenne az.Sot angol utan masodik nyelvnek valasztananam,ha a nemettel elvesztegetett idot visszakapnam.

2013. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!