Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van egy középfokú angol...

Van egy középfokú angol nyelvvizsgám szerintetek mennyen egy emelt angol érettségi?

Figyelt kérdés
Felvételitantárgyamnak beszámolnák az angolt és egyből minimum emeltezni kell és magyarból nem szeretnék. :)
2013. okt. 6. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:

az emelt érettségi a középfokú alatt van


érdeklődd meg hogy beszámítják e emelt érettséginek.


régen automatikusan megadták az érettségit a középfokúra

2013. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt már kérdeztem,nem adják oda így.

de érettségiig van időm.remélem sikerül 90% a cél

2013. okt. 6. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az utóbbi években milyen az emelt érettségi színvonala, de amikor én tettem le, igenis nehezebb volt, mint egy középfokú nyelvvizsga. Az az előtti években is volt olyan brutális hallgatós feladat, hogy az átlag 10/3 jó válasz lett. Sokkal több téma előjöhet, mint középfokú nyelvvizsgán, a nyelvhelyességi feladatok is nehezebbek. Persze ez függ a nyelvvizsgától is, én most egy sima, mezei TELC-ről vagy Origoról beszéltem, egy Cambridge azért más:)
2013. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most mar egy középfokú érettségit még egy debil is letesz, tehát le lehet szűrni belőle :) angol tanár szerint könnyebb
2013. okt. 6. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Tessék, itt megtalálsz jópárat, ülj neki, nézd meg, hogy megy, ha jól, akkor hajrá! [link]
2013. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Lehet akárhány nyelvvizsgád, letehetsz akárhány emelt érettségit, de ha az anyanyelvedet ilyen primitív szinten használod, az a legnagyobb szégyen. "mennyen", "beszámolnák" - miért akarsz te érettségizni? Szégyen és gyalázat.
2013. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

"Most mar egy középfokú érettségit még egy debil is letesz"

Ez elég szomorú.

2013. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, ha itt is olyan alacsony százalék kell, mint matekból. Milyen dolog 20%-os matektudásra már 2-est adni?
2013. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!