Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljam meg az angolt...

Hogyan tanuljam meg az angolt hogy csak le tudjak érettségizni belőle?

Figyelt kérdés

Mindenből meg van az érettségim csak angolból nem sikerült.

Több mint 10 éve tanulom de nem akar menni,4-5osztályos koromban 4-5 voltam belőle nagyon jó volt a tanár és értettem csak elment másik suliba tanítani helyette meg jött egy fiatal tanár az meg nem magyarázott semmit csak elmondta az anyagot aztán tanuljátok meg ahogy tudjátok,és ott le maradtam és azóta nem tudok felzárkózni.



2013. okt. 17. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudd, hogy mi az egyszerű jelen, folyamatos jelen, egyszerű múlt, "egyszerű" jövő (will). Ehhez tanulj meg pár száz szót, és nem csak leérettségizel, hanem mehetsz külföldre dolgozni. Ha van még kérdésed, kérdezz privátban.
2013. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél meg egy angol nyelvtan könyvet:

Pl. Dohár Péter "Kis angol nyelvtan" és vágd be

Ha azokat a szabályokat tudod,akkor nem tudzs megbukni

2013. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

Meg a hallás utáni értést is gyakorold

Ha máshogy nem megy, menj el magántanárhoz és ott gyakorold

2013. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!