Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezek a mondatok hogy vannak...

Ezek a mondatok hogy vannak angolul?

Figyelt kérdés

- Sajnos nem nagyon tudok még angolul, ezért ha valamit nem értesz, szólj, megpróbálom máshogy leírni.

- Szeretek utazni, de idáig még csak Európán belül jutottam el pár országba.

- Szerintem az emberek nem nagyon segítenek egymásnak, és elmennek egymás mellett

- még én is új vagyok itt, tegnap regisztráltam


Előre is köszönöm


2013. okt. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat:

- I'm just a new boy. Just signed up yesterday.

2013. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Sorry I'm not good at English, so just let me know if there is something you don't understand, I try to write again with other words.

2. I like travelling, but I was just in some country in Europe.

2013. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Unfortunately, my English is not that good, so if you don't understand something, tell me, and I'll try to rephrase it.


I like travelling, but so far I've only been to a few countries in Europe. VAGY I like travelling, but so far I've only been to Europe, and only to some countries. A második jobban azt jelenti, amit írtál. Bár az első szerintem jobban hangzik.


In my opinion, people do not really help each other out, they just pass by each other.


I too am new here, i registered yesterday.

2013. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
- I'm all new here. Signed up just yesterday.
2013. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. okt. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!