Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német levelezőtársat keresek,...

Német levelezőtársat keresek, vagy itt az oldalon, vagy valami oldalt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a nyelvet, 8.osztályos vagyok, nemzetiségi gimibe, vagy német tagozatosba szeretnék menni majd, de a csoportommal nagyon lassan haladunk, mert nem hajlandóak tanulni..:/

Nagyon kevesen vagyunk, inkább meg sem említem mennyien, ez miatt szerintem gyorsabban kéne tudnunk haladni, de csak lassítják az anyagokat, számomra viszont fontos lenne, hogy tudjak legalább németül.

Már nézek egy sorozatot is, de úgy gondolom hogy még ez is igen csak kevés.:/


2013. okt. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen szinten vagy?

en is 8. os vagyok,es nemetet tanulok:)

2013. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapfok :)
2013. okt. 28. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélek, igaz már idősebb vagyok mint ti, de jó lenne szintfenntartás miatt. :)
2013. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én szívesen beszélgetnék veled, vannak még egyéb ismertető-jeleid?
2014. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!