Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelviskolában mennyit keres...

Nyelviskolában mennyit keres egy nyelvtanár?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül konkrét fizetésre vagyok kíváncsi.


Pl. van egy szuperintenzív tanfolyam, ami heti 25 órás (1 hónapra vetítve összesen 100 óra), ezen részt vesz mondjuk 10 ember, akik fejenként fizetnek kb. 40.000 ft-ot. Ebből a kb. 400.000 ft-ból mennyit kap meg a tanár, ha vállalkozóként dolgozik a nyelviskolában, illetve akkor, ha alkalmazottként?


2009. nov. 18. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 950-től 1200Ft-ig/45 perc, Bp-en.

A fele nyelvsuli kér számlát, akkor vigyázz, hiába mondanak be 1800Ft-os órabért, abból neked max 900Ft marad; a másik fele sumákol, vagyis nem kér számlát, viszont nem is tuti, hogy kifizetnek a végén...

Szinte kizárt, hogy alkalmazásba vegyenek, nekik százszor jobban megéri, ha számlát adsz (még az is, ha nem), kivéve, ha a szerződésben valami pitiáner órabérért dolgoztatnak.

2009. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A jobbak és minőséget fontosnak tartók 2.900,- Ft-ot általános nyelvre, és 3.200,- at szakmaira. (/45 perc)

Aki 1000 valahányszáz forintos órabért fizet, az max a szakma leggyengébbjeit kapja meg.

2009. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezervalahányszázas órabérem van, de az "ezen a környéken"(--> kisváros, majdnem falu) jónak számít. Pesten ugyenezzel a tudással és munkával sokkal többet keresnék.
2009. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

15.02 -től: Ez most bruttó vagy nettó?

Mert igen, kaphatsz 2900-at/45 perc, de én még olyan helyet nem láttam, ahol nem kell érte számlát is adni. Úgy meg mennyi marad?

Amúgy meg is írhatnád, hol fizetnek ennyit intenzív tanfolyamért ;-)

2009. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!