Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki lefordítani...

Segítene valaki lefordítani németre ezt a kettő rövid szöveget?

Figyelt kérdés

1. Az én kabalám egy karkötő. Mindig magamon hordom, hogy szerencsét hozzon nekem. Ha nálam van biztonságba érzem magam és nyugodt vagyok, mert úgy gondolom, hogy nem érhet baj. Ha nincs nálam, félek, hogy valami baj történik. Az elhunyt nagymamámtól kaptam még kislány koromba, ezért nagy jelentőséget tulajdonítok neki. Ha ránézek a karkötőmre boldogsággal tölt el és a nagymamámra emlékeztet.


2.

XY-nak hívnak, 18 éves frissen érettségizett közgazdász vagyok. A célom, hogy kint dolgozzak Németországban és az egyetemi tanulmányaimra rakja félre pénzt és spóroljak, valamint fejlesszem kint a nyelvtudásom. Rendelkezem felszolgálói és könyvelői tapasztalattal, valamint alapfokú számítógépes ismeretekkel. Érdeklődöm a klasszikus zene iránt és sokat olvasok, sportolok. Albérletben szeretnék lakni a munkahelyemhez közel és felszolgálóként szeretnék elhelyezkedni erre az időre. Érdeklődni szeretnék, hogy hol lenne a munkavégzés helyszíne? Mikor lehetne kezdeni? Mennyi időre szólna a munka? Válaszát előre is köszönöm!


2013. nov. 17. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
18 éves közgazdász?
2013. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez szerepel a lefordítandó szövegben.
2013. nov. 17. 20:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérek szépen valakit! :)
2013. nov. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!