Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból levelet kell írni az...

Angolból levelet kell írni az egészséges életmódról. Tuna nekem valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Így lenne magyarul:

Kedves Anya!

Nagyon hiányzol.Mindig fogok majd neked írni. Nagyon sokat sportolok,hogy egészséges legyek! Remélem te is sportolsz egészségesen táplálkozol sok gyümölcsöt és zöldséget eszel mert még ilyen korban ez kell az embernek! Mikor én futok mindig felszabadulok és egészségesebbnek érzem magam. Próbáld meg és figyeld majd meg hogy te is így érzed majd magad. Nekem már a hobbim a sportolás. Ha találkozunk majd együtt elmegyünk futni. Puszi! Szeretlek!

Réka


2013. nov. 23. 16:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!