Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet érdemes tanulni...

Milyen nyelvet érdemes tanulni az angolon kívül?

Figyelt kérdés
Német kizárva :)
2013. nov. 29. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én spanyolt tanultam, nem bántam meg :) Egyszerűen imádom! Sokkal jobb, és könnyebb is mint az angol, csak ajánlani tudom (az angol volt az 1. nyelvem, a spanyol pedig a 2.). Most kezdtem el az oroszt, arról még nem tudok nyilatkozni :)
2013. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig a németet akartam ajánlani. Akkor (EU-n belül) a francia.
2013. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

német kizárva...


én is teljes szívemből gyűlölöm a nyelvet, 8.ba volt a kezemben németkönyv utoljára. most érettségizek, tavaly csináltam meg az angol felsőfokot. hiába tetszik jobban a spanyol és a francia, egyszerűen nélkülözhetetlen a német sajnos. viszont egy angol és német felsőfokú egy szar diplomával is beugró mindenhova...


minden egyes perce egy foghúzással fog felérni nekem is, de muszáj. ha viszont végigcsinálom ugyanazt mint az angollal, nyelvtudással sok bajom már nem lehet :)


elhiszem, hogy fos, de gondold át. gyűlölöd annyival jobban a németet, mint amennyivel többet ér a spanyolnál?

2013. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami tetszik, azt érdemes-
2013. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a célod vele vagy csak hobbiból

tanulnád

2013. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Japán? Sok angol szót vettek át és a nyelvtani részben sok a hasonlóság a miénkhez.
2013. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!