Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehetne ITTHON elhelyezked...

Hol lehetne ITTHON elhelyezkedni, ha folyékonyan beszélek oroszul, németül és angolul?

Figyelt kérdés
Kérdésem még elméleti, az oroszon még van mit javítani. Nem szeretnék tanár lenni, legfeljebb egyetemen vagy fősulin. Illetve fordításból meg lehetne élni? Más nem érdekel a nyelveken kívül. 20 éves vagyok.
2013. dec. 29. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, mivel semmihez nem értesz a különböző nyelveken történő beszéden kívül, ezért eléggé limitáltak a lehetőségek, főleg ha tanár/magántanár nem akarsz lenni. Gondolom ezekkel tisztában vagy, jobban is mint a többség (fordító, tolmács, stb) tehát nem tudom milyen választ vársz a kérdésedre. Ezek azért elég telített és network igényes szakmák, szóval jó lesz felkötni a gatyát.
2013. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a gond hogyha csak sima fordításokból akarsz megélni azt manapság már nagyon sokan csinálják, de ha értesz műszaki, orvosi vagy jogi szakszövegekhez akkor azzal elég jól lehet keresni.

Logisztikai tudást nem olyan nehéz megszerezni és Budapesten most is keresnek olyan kapcsolattartókat akik 3-4 nyelven beszélnek folyékonyan.


Ha úgy akarsz itthon elhelyezkedni hogy csak a nyelvtudásodra támaszkodsz nagyon nehéz dolgod lesz, de ha emellett értesz valamihez akkor azt csinálva idegen nyelveken elég jól tudsz keresni.

2013. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Regisztrált munkanélküliként jelentkezz közmunka-programra
2014. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha van egyetemi diplomád is, akkor van esélyed tanítani is.

De könyörgöm, három felsőfokúval, plusz magyar nyelvvel én tuti nem maradnék itthon Magyarországon :)

2014. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.El innen minél messzebbre,ha fordításokból szeretnél megélni :)

Külföldön legalább értékelnek és meg is fizetnek!

2014. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!