Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok ilyen embert?...

Hol találok ilyen embert? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szünet végére 12 prezentációt meg kell tanulnom. De abból egy nincs megírva, 2 vagy 3-at le kellene ellenőrizni, egyet pedig át kell alakítanom, mert nem tetszett a tanárnak. És ezekről nem én tehetek, senkinek nincs mind kijavítva, megírva :/


Szeretném, ha jól sikerülne a feleletem, mert akkor talán megkapom az ötöst ennél a tanárnál.


A kérdésem pedig az lenne, hogy ismertek olyan embert, aki ingyenesen kijavítja, esetleg tanácsot ad, hogy mit írjak másképp? Mert ha már az alapja sem jó, akkor semmi értelme a rosszat megtanulni :(



2013. dec. 29. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Beleszőhetnéd, hogy milyen témájúak a prezentációk, mert lehet, hogy lenne jelentkező, de ha nem a "szakterülete", akkor nem lesz releváns a segítsége.
2013. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs megírva: My favourite sportsman/woman

Át kell alakítani: My dream house

Ellenőrizni kell: An useful invention, My favourite website, A very popular sport in Hungary


Ezek tipikusan TELC középfokúra kellenek, nulladikos vagyok :)


Az useful invention-t "keyhole essay"-ként kellett megírnunk.

2013. dec. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!