Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb nyelvtanuló App?

Lujzy kérdése:

Melyik a legjobb nyelvtanuló App?

Figyelt kérdés
Hallotam hogy van olyan App ami kb napi 5 perc és lehet nagyon alapokat tanulni. Ilyet keresek angolba,olszba és franciába. Sokat utazom és nem szeretem mindig a sok könyvet cipelni.

2014. jan. 14. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Ezeket le tudod tölteni pdf-ben, és egy valamilyen Adobe Reader-rel meg tudod nyitni. Sokat segítene neked, ebben biztos vagyok.

2014. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszoló!

Értem az iróniát, és talán jogos is a kérdező felé. Viszont én azért nyitottam meg ezt a kérdést, mert tényleg mobiltelefonon felhasználható nyelvtanulási módszert keresek. Ha van erre is ötlet, kérlek írd meg!

2014. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit én használok az a duolingo oldala (van app és androidra is), igaz itt magyarul csak angolt tudsz tanulni, de ha tudsz angolul egész sok nyelvet lehet tanulni. Ami pedig szerintem a legjobb, hogy teljesen ingyenes, nem az van, hogy megtanulsz pár szót és utána, ha akarsz még akkor fizetned kell...
2014. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt találsz jó pár hasznos nyelvtanuló appot, vannak benne külön szótanuló és nyelvtant gyakorló appok is: [link]
2017. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!