Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Heti 18 óra/18X45 perc/...

Heti 18 óra/18X45 perc/ iskolai angol tanulással plusz mellé heti kb.10-12 óra otthoni tanulással és nem túl jó nyelvérzékkel mennyi idő alatt lehet eljutni egy alapfokú majd egy középfokú nyelvvizsgáig?

Figyelt kérdés
Mivel sajnos tényleg nincs túl jó nyelvérzékem az is érdekelne,hogy melyik nyelvvizsgát ajánljátok.Melyik a legkönnyebb?

2014. jan. 20. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy konkrétan senki sem fogja tudni megmondani. Mindenkinél egyénfüggő, hogy mennyi idő alatt képes megtanulni az adott nyelvet...


Én konkrétan tanulás nélkül leérettségiztem és utána egy 30 órás hétvégén tartott tanfolyammal meglett a nyelvvizsgám is. Persze arra se tanultam igazán. Én Eurót csináltam egyébként és eléggé könnyű volt.

2014. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Kb 4-5 hónap alatt szerintem sikerülhet a középfok.
2014. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

4-5 hónap alatt a nulláról? Húha...ahhoz azért szerintem szuper nyelvérzék kellene.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2014. jan. 22. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!