Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű angol érettségive...

Emelt szintű angol érettségivel szerzett nyelvvizsga igazolása felvételinél?

Figyelt kérdés

Jelenleg végzős vagyok és az egyetemre való jelentkezés előtt állok. A helyzet az hogy igazolni kell a nyelvvizsgáimat ahhoz hogy megkapjam a szerzett pontjaimat. Lesz olyan általam megjelölt szak ahol nem számít az emelt szintű nyelv érettségi, ezáltal szükségem lenne nyelvvizsgával szerzett többletpontra. Külön nem voltam nyelvvizsgázni angolból, de mivel az emelt szintű érettségim 60%-nál jobb lett, ezért elméletileg automatikusan jár a középfokú nyelvvizsga is. De én ezt hogy igazolom? A érettségiről kapott papírt be kellett adnom a személyes irataimmal együtt hogy éretségizhessek, és semmilyen igazoló iratot nem kaptam a nyelvvizsgáról. Mi a teendő ilyenkor?

Előre is köszönöm!



2014. febr. 3. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen az érettségi végén vissza fogod kapni az igazolást egy érettségi bizonyítvány formájában. Annál előbb nincs rá szükséged, hiszen azt sem tudod igazolni, hogy érettségiztél, nyilván elég a nyelvvizsgát is akkor. Egyébként az érettségi eredmények benne vannak a rendszerben.
2014. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az érettségi bizidben lesz egy olyan rovat jobb oldalt, hogy ez és ez a nyeli eredményt ilyen nyelvvizsgával ér fel.
2014. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előrehozotton voltál?
2015. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!