Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez a levél jó így?

Ez a levél jó így?

Figyelt kérdés

Good Evening!


I have a problem with the game.I download and extarct it when the anti-virus system and the firewall is off..I just find a launcher.I start it.The launcher is started, and update the game.Update is succesfull, and I click "Start Game".After that the hack-protection system is started up and update.After the success update, I stay in the desktop without any error message.


What could be the problem?

Thanks for the answer.


Your sincerely

*****


(Egy külföldi játék supportjára írtam egy ticketet, de ugyanakkor egy kis angol gyakorlásnak is szántam ezt :))



2014. márc. 9. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban járunk ha leírod magyarul hogy mit akartál.


Az igeidők igencsak találomra váltakoznak...

2014. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a problémával kapcsolatban össze-vissza dobálsz szavakat egy szövegben, akkor is le fogják belőle szűrni a lényeget... :-)


Erre azt fogják visszaírni, hogy:

Please try to buy a game in a shop and there won't be any problem. On the other hand you continue to download games from the net, reckon with the consequences... :-)

2014. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt csak letölteni lehet, mivel netes RPG játékról van szó ,tehát emiatt nem szólhatnának :)


Magyarul amit leírtam:


Jó estét!


Van egy problémám a játékkal.Letöltöttem és kicsomagoltam ,mikor azt antivírus rendszer és a tűzfal kivolt kapcsolva.Elindítottam.A "launcher" file elindult és frissítette a játékot.A frissítés sikeres volt, és rákattintottam a Start Game-ra.Ezután a hackvédelmi rendszer elindult és frissített.A sikeres frissítés után, az asztalon maradtam minden hibaüzenet nélkül.


Mi lehet a probléma?

Köszönöm a választ


Ezt próbáltam tudásom szerint átírni angolba..:D

2014. márc. 10. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

...meg is értettük... :-)


Tehát vagy tudsz angolul... :-)


Vagy igaz, az amit mondtam előzőleg! :-)

2014. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!