Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szóbeli nyelvvizsgára hosszú...

Szóbeli nyelvvizsgára hosszú öltönybe kell/szokás menni?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam mindenképp abbamegyek, de ma elég rossz lett az idő, eső is esett, így gondolkoztam, hogyha nem ciki akkor farmernadrágba és normál utcai cipőbe mennék, és csak felül lenne ing+zakó+nyakkendő, mert azt a kabát eltakarja, és ha az eső esik akkor sem lesz semmi baja.
2014. márc. 24. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Menj úgy

Elég a zakó, ing, nyakkendő is

2014. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
De azért legyen nálad ernyő
2014. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Az alkalomhoz illő viselet itt azt jelenti, hogy ne nézz ki úgy, mint egy ágról szakadt, vagy teszem azt olyasvalakinek, aki most jön a maratonfutásról és még nem öltözött át. Valamint ne legyen rajtad Dumaragus póló. Farmer meg valami sötétebb egyszínű cucc tökéletesen megteszi. A cipő meg tök mindegy, senki nem néz lefelé. De ha mégis odanéznek, akkor se gáz, ha sötét színű sportcipő van rajtad (nem pedig hupilila). A 'dress-conscious' cuccot majd tudd, ha angolra mész.
2014. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, akkor valószínűleg marad a farmer és fekete, normálisan kinéző sportcipő, legalábbis ha ilyen marad az idő.


"A 'dress-conscious' cuccot majd tudd, ha angolra mész."


Ez mit akar jelenteni? Tudom mi az a dress-conscious, de mit kell vele kapcsolatba tudni? Csak azt, hogy mit jelent?

2014. márc. 24. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne vedd annyira komolyan, semmi extrát nem akartam vele mondani. Az egy szó. Ennyi.
2014. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!