Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám bővíteni az...

Hogyan tudnám bővíteni az angol szókincsem? Nem ismertek esetleg még vmi jó sorozatot angolul? Vagy esetleg vmi csajos oldalt angolul?

Figyelt kérdés

Egész jól tudok angolul,de még jobb szeretnék lenni belőle. Sok sorozatot nézek magyar felirattal vagy felirat nélkül is.

16/L



2014. jún. 7. 13:50
 1/5 anonim válasza:
The walking dead
2014. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvass. Ha intenzíven akarsz fejlődni, oldalanként írj ki néhány kifejezést, és azokat tanuld is meg. Ugyanez persze filmekkel is megtehető.

A Twighliht és a Harry Potter regények az én szókincsemen nagyot lendítettek.

2014. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hannah Montana osszes reszet nezd meg angolul!!! :)

Ha a vegere ertel H2O-t is ajanlom *-*

Ha valamit nagyon nem ertesz akkor angol felirat.

Ha ugy sem akkor szotar! :)

Es ha igazan fejlodni szeretnel nem csak egyszer nezed vegig, hanem amig mindent ertesz. :))

2014. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az utolsónak különösen köszönöm:3

már végig néztem az összes High School Musical részt 6-szor,de aztán nem jutott eszembe több film,sem sorozat..köszönöm,tényleg *.*

2014. jún. 8. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj hat nagyon szivesen ^_^

Van Hannah Montana film is. =)


Meg a Sonny a sztarjelolt (Sonny with a Chance), az is nagyon jo sorozat. (Demi Lovato)


Es amit en nagyon szerettem/szeretek az a Varazslok a waverly helybol. (Wizards of Waverly Place, SelGomez :))

Jo sok resze van es van ebbol is film. :3

2014. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!