Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvi-előkészítős osztály?

Nyelvi-előkészítős osztály?

Figyelt kérdés
Idén nyelvi előkészítős osztályba fogok menni középsuliba! Valaki, aki esetleg ilyen osztályba jár(t)? Mire számíthatok? Nehéz? Könnyű? Tapasztalatok?:) Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 16. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Én ilyenbe jártam. Szerintem kicsit tanárfüggő is. A mi tanárunknak 120% kellett, én ezt néha soknak éreztem, pláne hogy tényleg nulláról indultam, míg páran általánosban is elég sokat tanulhattak nyelvet. De ennek eredménye, hogy tudtommal a kb. 15 főből mindenki szerzett nyelvvizsgát, sokan 10.-ben, de a legtöbbet 11.-ben.
2014. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk mindenki tanult már előtte nyelvet. Az idegen nyelvből volt a szóbeli vizsga, tételekkel.
2014. aug. 16. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!