Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó nyelviskola Budapesten?

Jó nyelviskola Budapesten?

Figyelt kérdés

Angolból haladó szinten vagyok, szeretnék letenni egy középfokú nyelvvizsgát, de előtt kellene egy kis felfrissítés, kitaláltam, hogy elmegyek egy tanfolyamra.

Melyik nyelviskolát ajánlanátok?

(lehetőleg nem horrorár, de jó minőség)

Pl.: Katedránál most van akció, febr elején indul tanfolyam, ott tanult már valaki?


2010. jan. 18. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
én BME-re jártam, és nagyon nagyon jó volt. intenzív volt, viszont 3 hét alatt felvittek olyan szintre, hogy meglett a nyelvvizsgám, pedig a szintfelmérőnél azt mondták, h ahhoz még egy tanfolyamra kéne mennem, mert 1 alatt úgysem fog sikerülni ilyen szintről.
2010. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hello. A Katedrába ne menj. nagyon gáááz. Én 3 alkalom után hagytam ott.
2010. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A katedra tényleg rossz és nagyon drága ! Én egyszemély magánórákat vettem ( 2* 45 perces órák ) ahol a tanár az óra felét az életének az elmesélével töltötte ... azt is magyarul...én is kb voltam vagy 2 - szer és otthagytam.


Ami nekem beváltak sulik : DOVER , MÉTISZ. ÉLŐ NYELVEK SZEMINÁRIUMA , LONDON STÚDIÓ


Amik gázosak és ismerőseim már próbálták : Angol Nyelviskola Budapest , Babilon , OK Nyelviskola , Dint - Ring , Campus

2010. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 redaki válasza:

Szia!

Én a Ring Nyelvstúdiót ajánlom, tavaly október óta járok hozzájuk és csupa pozitív élmény ért! Korábban én is próbáltam más nyelvsulikat, de nem váltak be (London, Katedra), most pedig ezerrel készülök a nyelvvizsgára :)

Csak pár szóban a suliról: nagyon szuper tanár, rugalmas ügyintézés, barátságos légkör.

2011. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Métisz nyelvsuliba jártam, és ott általában jó tanárok vannak, szóval ajánlom.
2013. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!