Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo középfokú angol nyelvviz...

Origo középfokú angol nyelvvizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezt így nem lehet megmondani. Aki nem tanul, annak nehéz, aki tanul, annak nem. Mindenkinek más a nehéz. Nézd meg a próbanyelvvizsgákat, döntsd el, hogy számodra nehéz lenne-e.
2010. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szóbelit ott csináltam, 15éves koromban, előtte 3 hét intenzív tanulással (de úgy, hogy akkormár vagy 8éve tanultam angolt..) sikerült. Az írásbeli elvileg nehezebb, Debrecenben a Dexam vizsgaközpontban csinálják sokan, ott sokkal könnyebb:)
2010. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jan. 20. 13:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nehéz a nemzetközi nyelvvizsgákhoz képest!
2010. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nekem a szóbeli könnyen ment és sikerült elsőre, de az írásbelivel nagyon szenvedek.
2010. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jan. 26. 10:30
 7/12 anonim ***** válasza:
nem túl nehéz ha felvagy készülve és nem szúrod el írásbein az időt(tapasztalat...)
2010. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem is az idő miatt nem lett meg elsőre. Nagyon figyelni kell. Én is Debrecenben akarom most csinálni az angolt, de ez a Dexam akkor könnyebb?? Nézegettem a TELC-et de nem lehet szótárt használni és tényleg ceruzával kell írni? Biztos azért, hogy menjen az ember még egyszer és fizessen.Az Origo azért is jobb, mert ha nem sikerül az egyik rész csak azt kell kifizetni. Jól tudom?? (2007-ben csináltam a németet.)
2010. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez már elég régi kérdés de azért én is írok: )


Az ITK-Origó a legnehezebb vizsga egyértelműen, mert bát nem tűnik annyira nehéznek, pl. a levélírásban minden apró hibáért levonnak pontokat, meg sok nyelvtani szerkezetet kell ismerned.


A TELC-en tényleg ceruzával kell írni. És ha majd adnak szóbelin papírt jegyzetelni, azt is be kell adni, erre mindenki vigyázzon, hogy ott is ki legyen dolgozva.

2010. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem tanultam semmit, és elsőre átmentem.
2010. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!