Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Külföldi nyelvtanfolyam....

Külföldi nyelvtanfolyam. Melyik éri meg?

Figyelt kérdés

nemsoká végzek BA-n,és arra gondoltam h.kimennék egy nyelvtanfolyamra külföldre...(német,angol nyelv érdekelne főleg)


Nézegettem a lehetőségeket,elég drágának tűnnek,nem tudom megéri-e belevágni egy ilyenbe??


Van valakinek valamilyen tapasztalata?


2010. febr. 4. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ln csak angol tanfolyamokról tudok tanácsot adni..Ha angolul akarsz tanulni,akkor olcsóbb,ha nyáron munka mellett mennél tanfolyamra..Vannak olyan tanfolyamok amik ingyen vannak,csak az első nap a tesztírásért kell fizetni(ami most 30 font),de ez csak heti 1 alkalom..Ez annak jó aki már elég jól tud,de fejlesztené tovább a tudását.Persze lehet menni mellé a fizetősre is,és mellé kapsz 1-2 óra ingyen oktatást..

Van ami Full-time tanfolyam,vagyis minden nap napi 4 órát tanulsz egy csoportban..Angol tanárok tanítanak,és a nullától el lehet kezdeni.Ez havi 120-150 font szokott lenni..(iskola válogatja)Ha nem is akarsz dolgozni akkor is érdemes utána számolni,hogy melyik éri meg jobban.Kifizetni egy drága előre letervezett tanfolyamot(fogalmam sincs mennyi az ára..) vagy egyénileg kijössz,és kalkulálsz..Kiszámolod a tanfolyam árát,szoba bérlését,és a napi kaját...Lehet,hogy még így is jobban megéri ez,mint otthonról tervezett tanfolyam..( az otthoni cég + rászámolja a maga kis pénzét..)

2010. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi.)


nos én középszinten angolt és németet is beszélem..

alapvetően ilyen 2-3 hónapos tanfolyamra gondoltam,munka nélkül, csak a tanulásra koncentrálva,szállást tekintve pl.diákszálló lenne jó..legjobb esetben az se nekem kéne intézni..

tudom h.,ez így drágább...:O

2010. febr. 4. 16:38
 3/3 A kérdező kommentje:
*azt
2010. febr. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!