Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó iskola a Bethlen Gábor...

Jó iskola a Bethlen Gábor Általános iskola és Újreál Gimnázium? Oda szeretnék át menni.

Figyelt kérdés
Az újreál kifejezés mit jelent pontosabban? A Budai Középiskolából jönnék el a tanárok miatt főleg :)..

2015. febr. 18. 23:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Budain belül, a gimnázium rész német előkészítőre járok
2015. febr. 18. 23:19
 2/2 anonim válasza:
Én oda jártam 6 évig, és nem rossz iskola. Nem tartozik a legerősebbek közé, de itt is tudsz emelt szintű érettségit tenni. Viszonylag sok program van, ami szintén jó. A tanárok közt vannak nagyon jók, és vannak borzalmasak. Az többnyire a szerencsén múlik, hogy kik lesznek a tanáraid. A diákoknál azt vettem észre, hogy aki egy kicsit más, azt kiközösítik, kiröhögik, de persze nem mindenki, és én általánosba jártam oda. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj. :)
2015. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!