Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a jelenlegi legegyszerű...

Melyik a jelenlegi legegyszerűbb nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Szeretnék középfokú nyelvvizsgát tenni, de sajnos a nyelvtani része nem nagyon megy a nyelvnek, inkább a mindennapi nyelvhasználat. Régen volt a pannon nyelvvizsga, amire majdnem elmentem, de végül mégsem. Most viszont szeretnék letenni áprilisig egy nyelvvizsgát, így viszont nincs sok időm felkészülni rá. Szeretném, ha leírnátok, hogy szerintetek melyik nyelvvizsga a legegyszerűbb, mert tényleg szükségem lenne rá, mert át szeretnék jelentkezni a jelenlegi szakomról egy másik szakra, ott viszont csak a nyelvvizsgával lesz elég pontom.:(
2010. febr. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A TIT-es én úgy tudom. nagyon primitív egy 10 éves is le tudná tenni. nem személyes tapazstalat egyébként csak mindeni azt miondja hogy a tites a legkönnyebb.
2010. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne kétnyelvűre menj, főleg ne origóra, mert ott a legerősebb a nyelvtan. Az ECL-en nincs külön nyelvtani feladat, de az olvasásértés húzós. Nekem az euro szimpatikus, az kommunikatív. (Egyébként nincs olyan, hogy egyszerűbb nyelvvizsga, mert mindegyik akkreditáltan azonos szintű, csak a feladattípusok egy kicsit mások.)
2010. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2010. febr. 13. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

www.nyak.hu

kiválasztod a nyelvet, a lakhelyed és kidobja a letehető nyelvvizsgákat. Érdemes rászánni egy délután, kinyomtatni valamennyit, utánanézni az időpontoknak, áraknak.. és megpróbálni megírni őket. Abból már látni fogod neked melyik megy, melyiket lenne érdemes megpróbálni..

Felkészítőkönyvket pedig találsz bármely könyvesboltban vagy a neten is (libri, bookline, alexandria)

2010. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!