Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Colores spanyol nyelvkönyvek...

A Colores spanyol nyelvkönyvekben (nemzeti tankönyvkiadó) magyarul (vagy esetleg angolul) vannak leírva/elmagyarázva a dolgok illetve feladatok? Vagy minden spanyol benne?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 27. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarul vannak benne a magyarázatok, szerintem jól érthető könyv.
2015. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, és akkor ezek szerint ilyen a munkafüzet is? :)
2015. febr. 27. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, ott nem magyarázások, hanem feladatok vannak. Eleinte azt hiszem, magyarul vannak az instrukciók, később vált spanyolra, de addigra már érti az ember.
2015. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2015. febr. 27. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
A tankönyvben magyarul vannak a dolgok, az mf.-ben meg a feladat leírása már csak spanyolul van. De én a helyedben inkább másikat keresnék, mert én ezt veszem a spanyoltanárommal magánórán, és hát elég vastagon bele kell néha javítania, és minden résznél kell elég sok kiegészítést adnia hozzá, mert alapszinten is kevés dolog van benne leírva, és néha az is hibásan. Szóval, ha egyedül akarsz tanulni, akkor én semmiképp nem ajánlom, mert simán félrevezet pl. a visszaható igéknél meg a felszólítómódnál.
2015. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is masik konyvet javasolnek mert nagyon keves igazi tudast ad a colores es szokincsbol is gyenge. En a Mira! konyvbol tanulok (ez angolul van meg spanyolul) es az AQA revision guide-bol ami a nyelvtani es szokincsi reszre jo alapot ad.
2015. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!