Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online angol tanulás. Milyen...

Online angol tanulás. Milyen oldalakat ismertek ahonnan lehet tanulni?

Figyelt kérdés

pénzem nincs tanfolyamra. viszont a munkahelyemen internetkapcsolattal rendelkezem és nem túl feszített a tempó. lenne időm az angolozásra.


valakinek van ilyen oldal, amik bevált. esetleg könyv, amit érdemes beszerezni


2010. febr. 22. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
5percangol.hu :)
2010. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen. épp azt nézegetem. tulajdonképpen ezt találtam és ezen buzdultam föl, hogy vajon van-e még ilyen.
2010. febr. 22. 13:47
 3/8 A kérdező kommentje:
de köszönöm :)
2010. febr. 22. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az szar! Nézd meg inkább ezt: [link]

Ez király!

2010. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] linkgyűjtemény
2010. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez az [link] elég gagyi hely.

Az 5 perc angol sokkal de sokkal igényesebb!!

2010. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: nincs igazad! Ez egy felbecsülhetetlen értékű honlap! Több száz feladat több szintre is lebontva! A nyelvtanulók paradicsoma, amit nem lehet csak így leírni! Hogy jössz te ehhez? Mi az hogy gagyi? Az 5percangol, na az a gagyi, de nagyon! Egy kis hülye, aki éppen tud angolul, összebarmolta az egészet és ő most hú de menő honlapot csinált! Hogy néz már ki az a honlap? Képtelenség megtalálni rajta bármit is, egyszerűen szörnyű! Meg az a hülye "minden nap küldök egy szót"! Mi értelme? Az ember meg sem tud ennyi szót jegyezni, különben elég lenne ennyi erővel egyszer elolvasni a szótárt és kész a felsőfokú! Aztán meg küldi a hülye szavait és ontja mellé a reklámot! Meg a hozzászólásai! Ha valaki megjegyzi, hogy elront valamit, fel van háborodva. Hülye, beképzelt. A honlapja pedig szar és annyit is ér kb. Szóval agendaweb.org! Hidd el ez a király!
2010. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Üzenném nektek, hogy a ti honlapotok átláthatatlan. Én kicsivel több mint fél évig tanultam a napi 5 perc angolról és meglett BME középfokon a nyelvvizsgám úgy, hogy nem jártam külön tanárhoz (lévén nincs rá pénzünk).

De ha nektek ennyire bejön akkor tanuljatok onnan. Mást nem tudok mondani...

2010. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!