Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell németet tanítani?

Hogyan kell németet tanítani?

Figyelt kérdés

Német a második anyanyelvem, német állampolgár is vagyok. Nyáron szeretnék kimenni egyetemre. A báratom és a sógorom, szeretnének kijönni velem dolgozni, de egy szót nem tudnak németül. Nekem kéne őket egy alapszintre hozni, de nem nagyon tudom, hogy hogyan kéne neki állni? A nyelvtant én sem nagyon tudom, ugyanis ahogy a angolban is csak azt tudom, hogy hogyan kell mondani, de azt nem, hogy miért :D

Ötletek? :)


2015. máj. 12. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyetek nyelvkönyveket, amik kezdő szinten vannak. Önállóan is lehet nyelvet tanulni, alapszintig eljutni pedig nem nagy kunszt, szóval én azt javaslom, induljanak neki valamilyen könyv segítségével, te pedig bármikor ott vagy, hogy esetleg segíts nekik, ha valami nem világos vagy nem megy.

Ha most az elején nem tanulják meg rendesen az alapokat, később esélyük sem lesz tisztességes nyelvhasználatra.

2015. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!