Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan angolt tanulni otthon?

Figyelt kérdés

Szeretném fejleszteni az angol tudásom, viszont ahol lakok nincs lehetőség magántanárra, ezért itthon kell tanulnom. Hogyan lehet alaposan megtanulni az angolt?

Jelenlegi szintem az úgy áll hogy többet értek, de kevesebbet tudok beszélni.

Hogyan lehet ezeket fejleszteni?

Főleg azért akarom most fejleszteni, mert 2 hónap múlva egy táborba megyek, ahol angol tudás nélkül szinte teljesen el leszek veszve. Ez persze nem azt jelenti hogy 2 hónap alatt akarok megtanulni perfekt angolul, de ebben a 2 hónapba bele szeretnék húzni.



2015. máj. 27. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a beszédet akarod fejleszteni, akkor a barátaiddal eszéljetek angolul. Magaddal is beszélgethetsz, tehát próbálj meg angolul gondolkodni és nézz sok filmet. Azoknak is elmondhatod a tartalmát magadnak vagy másnak. De a táborban nem leszel elveszve, kézzel-lábbal is megértitek egymást, majd ott felfejlődsz.
2015. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, nagyjából megértetem magam a külföldiekkel, mert már nem ez az első alkalom hogy a táborba megyek. Igazából ott sikerült elérnem a mostani tudásomat, de gondoltam hogy idén jobban belehúzok, mert eddig elég rosszul éreztem magam amikor kérdeztek és nem tudtam válaszolni. Ezen szeretnék idén változtatni, amennyire csak tudok.

Köszönöm a válaszod! :)

2015. máj. 27. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!