Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejlesszem az angol...

Hogyan fejlesszem az angol nyelvű fogalmazásomat és a szókincsemet?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet az, hogy pár hete megtudtam, hogy nem sikerült a nyelvvizsgám, mert a levélnél 2 pontot vesztettem az elvárt minimális ponthoz képest. Az olvasott szövegértés bőven megvolt 40% felett meg az egész írásbeli nyelvvizsga is megvolt min. 60%, de mivel a levélnél 2 pont hiányzott még a 40%-hoz, ezért sikertelen lett a munkám. Augusztusban ismét nekifutok majd, mert többen is mondták, hogy a cél közelében vagyok már, csak nyomassam meg egy kicsit, de addig nagyon felszeretnék készülni a fogalmazásos részre. Hogyan tudom fejleszteni? Sok könyv és internetescikk olvasás jót tesz?

2015. jún. 21. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen az olvasás is sokat segít, de érdemes lenne írni is és valakinek megmutatni. Ha olvasol egy cikket, foglald össze röviden, esetleg levél formában.
2015. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!