Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan oldalt keresek, ahol...

Olyan oldalt keresek, ahol találhatok magamnak angolul beszélő penfriend-et. Én is néztem oldalakat, de nem szeretnék fake-profilokkal találkozni. Ajánlanátok ilyen oldalakat?

Figyelt kérdés
A régi sulimhoz képest most nem tanulok olyan magas szinten angolt, és nem örülnék neki, ha sokat felejtenék. Ezért lenne szükségem valakire, akivel tudnék rendszeresen beszélni, és jó lenne, ha nem magyar lenne, mert úgy nem igazán működik a dolog(sokat beszélek közben magyarul).

2015. jún. 24. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen penfriendes oldalakon nagyon ritkán lehet összefutni kamu profillal. Ne félj ilyentől.

Google

2015. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
www.interpals.net Én innen beszélgetek lányokkal (a fiú csetelőkkel rossz tapasztalataim vannak), de egyébként ki lehet szűrni profil alapján, hogy ki az aki nyelvtanulás miatt van ott, és ki az aki nem...Egyébként az oldalt ajánlani tudom csak! 21L
2015. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!