Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon ciki, ha valaki még 30...

Nagyon ciki, ha valaki még 30 felett se tud jól beszélni angolul?

Figyelt kérdés
Annyira elvárás ez már, hogy mindenki tudjon beszélni. Úgy látom, hogy a fiataloknak ez könnyebben megy...

2015. aug. 11. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én suliban látom, hogy a többiek hogyan beszélnek és ők se tudnak sehogy se. Nem tudom miből gondolod ezt, FB-re rakják ki az angol idézeteket, de igazából fele azt se tudja mit jelent, meg mondják az amerikai szlengeket, SWAG, Yolo, Thug Life, Jesus... Amúgy nem ciki, de nem hátrány munkakeresésileg. Szerintem
2015. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dehogy ciki!Nekem sok 30 körüli és feletti tanítványom van,sosem késő fejlődni!Hajrá!:)
2015. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsonek igazavan es engem mar marhara idegesit mikor angol kifejezeseket hasznalnak otpercenkent csak h megmutassak h ok azert menok, de ha le kene ulniuk megirni egy fogalmazast ertelmes gondolatokkal es szerkezettel akk fogalmuk se lenne az egeszrol. Mostanaban elvaras tudni angolul de az en ismeroseim nagyreszerol csak azt mondhatom h keveset tudnak de azt nagyon mutogatjak. Nem akartam negativ lenni de ez van korulottem :/
2015. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire fölötte. Apukám 64 éves, ő még oroszul tanult, kiválóan tud németül, hát belefér, hogy angolul csak ímmel-ámmal tud.
2016. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!