Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok írni olyan weboldalak...

Tudnátok írni olyan weboldalakat, amelyek hogyha beírsz egy angol szöveget kiejti helyetted?

Figyelt kérdés

Ui.: Tudom, a Google ordítónak i van egy olyan funkciója, de először is sok szót nem is mer fel, ezért csak lebetűzi, másodszor örülnék ha kicsit emberibb hang lenne, nem annyira robotos.


Előre is köszi.



2015. aug. 20. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy csak szavakat ejt ki, de szerintem elég jó: howjsay.com
2015. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de olyan kéne, ami szöveget olvas fel, mert egy videó alá kéne kommentárnak. Csak nem szeretném én felmondani, mert akkor az minden lenne csak angol nem :)
2015. aug. 20. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát néztem már olyan videót, de azt nagyon rossz volt hallgatni. Nem hiszem, hogy találsz olyat, amelyik hallgatható videó alatt és gépi hang.
2015. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!