Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek milyen nyelvet...

P. Hanni kérdése:

Szerintetek milyen nyelvet tanuljak? Tanulok:német és angol (az oroszt most vettem fel) Szeretnék olyan sikeres lenni, mint édesapám.

Figyelt kérdés
Kérlek válaszoljatok,csak mert követni szeretném apám!(anyukám nem annyira... :/)

#nyelvtanulás #siker apuka #no anyuka
2015. szept. 25. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt tanácsolom ne vegyél fel több nyelvet. Sokkal többet ér, ha 1-2 nyelvet tudsz nagyon jól (felsőfokú szinten), mint 4-et "konyhanyelven". Ezek amiket most tanulsz tökéletesen megfelelnek, ezekre gyúrjál, hogy még jobban menjenek.
2015. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb vidd fel az angolt, németet nagyon jóra, az oroszt is egy közèpfokra és ha még akkor is akarsz valamilyen nyelvet, akkor vagy egy latin nyelvet (spanyol, olasz, esetleg francia) vagy egy északi nyelvet (svéd, norvég) ajánlok. De most ne kezdj el mégegyet, mert bele fogsz gabalyodni és egyiket sem fogod tudni megfelelő szintre vinni!
2015. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy,hisz már mindegyiknél mesterfokon tudok bánni,de az orosszal nem annyira...
2015. szept. 26. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt azért erős kijelenteni, hogy mesterfokra vittél két nyelvet. Én több, mint 30 éve tanulom az angolt, ebből is élek, de még így sem állítom, hogy "mesterfokra vittem". Mindig van feljebb, majd rájössz.
2015. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor Te jól tudhatsz beszélni...
2015. okt. 5. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem angolból és németből van felsőfokúm,most oroszt tanulok(ELTE-n orosz szakos vagyok). Neked is ezt javaslom,ahogy a többiek is írták:inkább 2-3 idegen nyelvet beszélj,de azokat folyékonyan,mint rengeteget,de alig,mert azzal nem mész semmire,max hobbinak jó. Már önmagában a nyelvtudásból is nagyon jól meg lehet élni,pláne ha van hozzá egy jó végzettséged is,kapkodnak majd utánad :D

Édesapád mivel foglalkozik,amivel ilyen sikeres lett?:)

2015. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!