Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Muszáj angolt tanulni, de...

Muszáj angolt tanulni, de utálom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm az angolórát, nem akarom tanulni ezt a szart, semmi értelme, nehéz is, évvégén megbukok belőle, nem akarok külföldre menni dolgozni, szarok az egész angol nyelvre, de muszáj tanulni, mit tegyek?
2010. márc. 19. 21:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%

Nem is nehéz... :)

Szerintem szarul tanít a tanárod. Unalmasan és rosszul.

Érdemes lenne néhány jó könyvet beszerezni, vagy valamivel motiválni magad.

Pl. filmek nézése angolul stb.

2010. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
84%
tanuld úgy, hogy utálod vagy bukj meg
2010. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%
Én se akartam, de megkedveltem. Kinyílik előtted a világ, nagyon sokat segíthet neked ez a nyelv. Pl. interneten élből.
2010. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

1.: Nekem ez már a 6. angol tanár, majdnem minden évben új.... de mindegyik ilyen hülye, mintha valami faj lenne.... Neked nem nehéz, nekem igen...


2.: Már egyáltalán nem tanulom, mert felidegesít, legszivesebben soha se mennék be órára, csak akkor kidobnak a suliból, mert elmúltam 18. Miért kell nekem egy olyan dolgot tanulnom, ami engem rohadtul nem érdekel, amiből nem akarok érettségizni, meghát nem is menne..????

2010. márc. 19. 21:40
 5/45 A kérdező kommentje:
3.: Én akármire gondolok az angollal kapcsolatban, sehogy sem sikerül megkedvelnem, nem találok értelmes részt benne.... Internet nem izgat angol miatt, nem olvasok olyasmit
2010. márc. 19. 21:41
 6/45 anonim ***** válasza:
85%

én 12éve gyűlölöm az angolt, 9tanár tanított és 6nyelvvizsgán voltam és még most is csak a közép szóbeli van meg.


jó lenne már egy újat kezdeni

2010. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

4.: végre valaki, aki hasonlóan gondolkozik.... azért a 6 nyelvvizsgát hogy (nem) sikerült??? gondolom te is olyan keveset értesz az angolhoz, mint én....

újat kezdeni?? másik nyelv??

2010. márc. 19. 21:46
 8/45 anonim ***** válasza:
64%

Miért tanulsz angolt, ha utálod? (tudom, nem tanulsz...)

Ha nem tetszik ez az iskola, akkor válts olyanra, ahol nem erőltetik. Nem mindenhol kötelező az angol.

(nagyon-nagyon halkan megjegyezném, hogy néhány éven belül nagyon fogod bánni ezt, soha nem tudhatod, hova vet az élet, de az biztos, hogy angolul bárhol a világban megérteted magad. ne csak az orrod elé nézz, emeld fel a fejed és tekints kicsit távolabbra: ma már gyakorlatilag mindenhe kell az angol, akár tetszik, akár nem)

2010. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

a legelsőn 1pont hiányzott, és 1

szerencsétlen vagyok de az már fáj annyira

2 utálom az angolt

3 nem értem a nyelvtanját

egyszerűen nem nekem találták ki a nyelvtanulást

amúgy az új nyelvet azért gondoltam hogy megpróbálhassak egy másikat hátha könnyebb, mert nyelv nélkül nem sokra lehet vinni az életben, és én sem tervezek külföldre menni!! de még a diplomához is kell egy felsőfokú

2010. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
22:01 diplomához nem elég valami középszintű??? na ez a másik.... hogyha én pl.: pénzügyből akarok diplomázni, miért kell nekem ahhoz idegen nyelvet tanulnom?? sokan ezért tanulnak valami eszperantó szart, meg roma nyelvet.. de minek...
2010. márc. 19. 22:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!