Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból emelt szinten érettsé...

Angolból emelt szinten érettségizők! Nektek hogy ment?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz volt?? Melyik rész volt a húzósabb? Ti miből készültetek? Én előtte állok, és mit ne mondjak, eléggé be vagyok tojva.:D A középszintű megvan, az jól sikerült. De ettől nagyon tartok. Talán azért is, hogy másik suliba kell menni érettségizni, idegen tanárok, szokatlan kiejtés... Mit ajánlotok h készüljek? Nagyon köszönöm.
2010. márc. 26. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magnós volt a legnehezebb. Iszonyú volt a beszélőnek az akcentusa. Amúgy a vizsgáztató kedves volt :)
2010. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is inkább a magnótól tartok. Köszí a választ!:)
2010. márc. 28. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam angol emelten, nem vészes, főleg ha tudsz angolul :D Nézd meg korábbi érettségiket az OM honlapján, a típusfeladatok kb mindig egyeznek.

Egyedül szóbelivel lehet megszívni, attól függ milyen témát húzol, na és persze a vizsgáztatóktól (de nálam rendesek voltak)

2010. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorolom a régi érettségi feladatokat. Köszi neked is a választ!:)
2010. ápr. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!