Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem fejlődök, és hogyan...

Miért nem fejlődök, és hogyan tudnék (lehetőleg) egyedül? Adjatok tippeket légyszi, nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Angol, annyira jól ment középfokig, míg iskolába voltam.

Egyszerűen utálom magam! :( Még mindig vannak nyelvtani hibáim, amiknek nem kéne lennie. Beszélni sem tudok folyamatosan, mondjuk nem használom a mindennapjaimban sem azóta sajnos. Most meg munkanélküli vagyok, és ha legalább felsőfokom lenne belőle és tudnák folyamatosan, és többnyire helyesen beszélni és írni...


Segítsetek kérlek, magatoktól hogy tudtatok/tudtok eljutni felsőkig középfokról? És kb mennyi idő, mennyit foglalkoztatok vele?


-Olvasgatok angolul, de az kevés.

- Nézek filmeket is, ez is ok. De ezek inkább csak szinten tartanak, úgy ahogy, de nekem fejlődnöm kell.

Nyelvsulira nincs pénzem.


Milyen hatékony megoldást tudnátok javasolni? Valamilyen felkészítő könyv esetleg?

A beszédhez mindenképpen csak tanárral tudnám fejleszteni? :/


Köszi előre is, ah valaki ír.



2016. máj. 20. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*tudnék
2016. máj. 20. 18:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az öt év öt nyelv blog iszonyú sokat segített. Nem ismerem a srácot, semmi közöm hozzá, de amit ő összerakott (csomó tipp és link) az nagyon jó.
2016. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vitaminokat próbáltad már?
2016. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon írhatsz be mondatokat, szövegetek a nyelven, amit tanulsz, és anyanyelvűek kijavítják neked. Így kiszűrheted egy csomó hibádat, amit magadtól nem vennél észre.

2016. máj. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszi utolsó, ez hasznos! :)
2016. máj. 21. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!