Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő, mire megkapom az...

Mennyi idő, mire megkapom az Origós nyelvvizsga bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már többször feltették ezt a kérdést, de frissebb tapasztalatok érdekelnének. A felülvizsgálatról minden vizsgarész esetében lemondtam, elvileg ezzel két héttel lerövidül a bizonyítvány kiállítási ideje.
2016. máj. 27. 16:31
 1/3 anonim válasza:
Én most májusban voltam, május 30-án derült ki a magnóhallgatás eredménye (a szóbeli 23-án került föl). Az eredményközlés után kb. 2-3 órával már le is mondtam a felülvizsgálatról. Elvileg jún. 17. lesz a 6. hét a vizsgaeseménytől számítva, azt mondják, általában ennyi idő mire megjön a bizonyítvány a vizsgahelyre. A vizsgahelyen nekem azt mondták, hogy küldenek majd elektronikus értesítést, ha leküldték Pestről a bizonyítványt, ill. a vizsgahely is küld egy e-mailt, ha megérkezett. Eddig sajnos nem kaptam értesítést, holnap bemegyek személyesen érdeklődni.
2016. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már azóta meg is kaptam a bizonyítványt, pont egy hónap volt a vizsgától számítva.
2016. jún. 24. 20:55
 3/3 anonim válasza:
Örülök! :) Én Szegeden vizsgáztam, nekem jövő héten lett volna meg csak a bizonyítvány postázása (az lett volna a 8. hét a vizsgaeseménytől számítva), de nagyon sürgős volt, hogy meglegyen, így meghatalmazással elhozták nekem Pestről. Nagyon korrektek és kedvesek voltak az ügyfélszolgálaton, ezúton is köszönöm nekik! :)
2016. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!