Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszosok: érdekes könyv,...

Olaszosok: érdekes könyv, cikk, híroldal, zene, sorozat, stb. Minden érdekel. Mit szerettek olvasni, nézni?

Figyelt kérdés
Angolból olyan sok van. Olaszból segítetek rátalálni érdekes és szórakoztató dolgokra? Kezdő vagyok még, de felsőfokig tanulnám.
2016. aug. 12. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

szia! Én például facebook-on rengeteg olyan oldalt követek amik az olasz nyelv tanulásával foglalkoznak, csak egy példa közülük: Impariamo l'italiano vagy talán még hasznosabb az ITALIANO AUTOMATICO. Ezen az facebook-os oldalon egy fiatal srác kifejezetten olaszul tanulóknak készít videókat (feliratokkal is) illetve különböző témákról,olasz életről,szokásokról beszél. Nagyon sokat segít a hallásértésben.


Ezen kívül szoktam olasz youtubereket nézni, ezt nem linkelek most mert függ attól is hány éves vagy,fiú vagy lány vagy, mi érdekel stb. Jajj várj! :D van egy csatorna amit imádok és függetlenül mindentől biztos tetszene neked is,persze itt már erősebb nyelvtudás szükséges. Fiatalok készítenek rejtett kamerás reakcióvideókat,nagyon sokat szoktam nevetni,szórakozni rajtuk :D

https://www.youtube.com/user/theshowisyou/featured


Nagyon sok olasz zenét is tudnék ajánlani ha elmondod milyen stílusú zene érdekel:)


Akkor ugye gondolom az angol nyelv tanulása után ismered a TED-es videókat amik még nagyon sokat segítenek a nyelvtanulásban. Nos ez létezik olaszul is. Ha érdekel linkelek 1 videót és ebből kiindulva nagyon sokat fog még kidobni különböző témákról. (amúgy a TEDx Talks csatornán találod őket, itt többféle nyelven vannak előadások,még magyarul is)


De itt egy példavideó:


https://www.youtube.com/watch?v=hnZb5gtWrjs


Sorozat,film? Itt is attól függ mi érdekel téged, én egy 22 éves lány vagyok, szeretem a drámai/romantikus filmeket de imádom a vígjátékokat is. Rengeteg filmet ismerek szóval ha többet elárulsz magadról akkor küldök zenéket illetve filmeket is amiket ajánlok.

2017. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!