Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti hogy csináltátok? (nyelvviz...

Ti hogy csináltátok? (nyelvvizsga)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Tizedikes vagyok, és egy éven belül szeretnék egy komplex B2-es nyelvvizsgát angolból. B1 és B2 szint közt lehetek, és az Euroexam-re (vagy TELC-re, de inkább az Eurora) gondoltam.

Aki már letette az Euro-t, hogyan készült fel? Magántanár? Nyelvtanfolyam? Lehetséges, hogy magamtól felkészüljek rá? Milyen gyakorló tankönyveket/feladatsorok kitöltését ajánljátok?

Tudom, utána járhatnék a neten, de személyes tapasztalat érdekelne!

Köszi a válaszokat!:)



2016. szept. 29. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Dexam írásbelit és TELC szóbelit tettem le tavasszal. Nos, egy évet kihagytam angol tanulás nélkül. (Gimi után csináltam)

Nem mentem magántanárhoz és tanfolyamra. Fölöslegesnek tartottam. Rengeteg levelet csináltam meg itthon és elolvastam egy szóbelire felkészítő könyvet. Angol-magyar szótárt is olvasgattam. :)

2016. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!