Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van Budapesten valahol olyan...

Van Budapesten valahol olyan hely, ahova el tudok menni hetente külföldiekkel beszélgetni angolul?

Figyelt kérdés
Szeretném fenntartani az angol tudásom és külföldiekkel társalogni. Budapesten van-e valami csoport, rendszeres, pl. heti meet-up, ahova be lehet ülni 1-2 órára és csevegni? Olyan kéne elsősorban, amit direkt erre a célra rendeznek pl. egy kávézóban vagy bárban minden héten pl. egyszer és díjtalan vagy nagyon olcsó. Tehát ilyen kikapcsolodás szerű program az arra vágyóknak :)

2016. szept. 29. 21:39
 1/5 anonim válasza:
Szia. Sajnos ilyenről nem tudok, talán más igen :). Annyiban tudok segíteni hogy van egy bizonyos közösségi oldal, amely kifejezetten nyelvtanulók számára van. Mindenki azért regisztrál, hogy egy adott tanult nyelven beszéljen más külföldi emberekkel :). www.interpals.net
2016. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Annyit szeretnék még hozzá tenni hogy elkéred az XY skype címét és mehet mikrifonon is a társalgás. ;)
2016. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy italki-on és speaky-n is.
2016. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. Most kivételesen nagyon szeretném, ha ez lenne a kikapcsolódásom, hogy Pesten beülök valahova és külföldiekkel beszélgetek személyesen. Tehát nem annyira skype meg internet kell most nekem. De azért nagyon köszönöm! :)


Várom mások ötleteit is!

2016. szept. 30. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is kerestem de nem találtam még én sem :D Amit ajánlani tudok, Couchsurfing-en gyakran látok olyat, hogy külföldiek írnak pl. Budapest oldalára, hogy ettől-eddig Bp-n lesznek és keresnek valakit, aki megmutatja neki a várost.
2016. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!