Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hol és hogy a...

Szerintetek hol és hogy a legjobb elkezdeni tanulni egy új idegen nyelvet?

Figyelt kérdés
Franciául kezdenék el tanulni jövőre. Középfokig szeretnék eljutni. Nyelviskolákat ajánljátok (esetleg konkrétabban is egyet), vagy van valami netes módszer erre is?
2016. okt. 27. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Igen. A magolás.
2016. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz az építő jellegű hozzászólást...
2016. okt. 27. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden nyelvtanulással kapcsolatos kérdés alatt ellövi, ami nem is lenne baj, ha jó tanács lenne. De nem az.


Speciel én úgy állok neki mindig egy új nyelvnek, hogy párhuzamosan tanulom a nyelvtant, szavakat és gyakorlom élő beszédben. A nyelvtant otthon egyedül tanulom, sok jó könyv van piacon, szavakat mnemotechnikákkal, beszélgetés italki-n. Tanárt csak a nehéz dolgoknál keresek. Iskolába soha nem mennék. Időpocsékolás. Mások késése, házihiány, bekiabálás, időhúzás a köbön. Aztán ha csak egy órát hiányzol elcsúszol. Akkor már inkább magántanár. Akkor amikor nekem jó, azt tanítja ami nekem kell, abban a tempóban stb.

2016. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!