Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debrecenben ismer valaki...

Debrecenben ismer valaki valami jó intenzív olasz tanfolyamot (Euro Nyelviskoláról esetleg vélemények)?

Figyelt kérdés

Egy olyan kb egy hónapos intenzív olasz tanfolyamra lenne szükségem ami kicsit feleleveníti és megtámasztja az olasz tudásomat, mert márciusban szeretnék egy középfokú nyelvvizsgát lerakni. Tanultam olaszt, de a szintem még középhaladó és haladó közötti kb.

Az Euro nyelviskola tanfolyamait nézegettem amiből az intenzív szimpatikus, pont ilyet keresnék. Csak nem találok róla visszajelzéseket h konkrétan mennyire jó. Valaki aki már részt vett ezen a képzésen tudna véleményt mondani?



2017. jan. 5. 09:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem tanfolyam helyett fogadj nyelvtanárt!Ezerszer jobb és olcsóbb.Én is olaszos vagyok és a könyvtári valamint az internetes könyvek csodát tesznek!Nézz olasz híradót,olvass olaszul és rengeteget fogsz tanulni.Tapasztalat.:)
2017. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt ajánlom, mert azt vettem észre, hogy Debrecenben nem gyakran tudnak indítani nyelvi csoportokot. Én franciából jártam az Eurora, nem volt rossz, de legalább 1 hónap volt míg meglett egy tanfolyamra elegendő ember. Sztem ha már a középhaladó és haladó között vagy, akkor elég ha egyedül készülsz rá, ha az egyetemnél teszed le a vizsgát ott meg tök jófejek a vizsgáztatók is (ismerek egyet, mert tanított gimiben). Hajrá :)
2017. jan. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!