Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nincs nyelvvizsgám de...

Ha nincs nyelvvizsgám de folyamatban van, attól beírhatom a felvételi jelentkezéshez?

Figyelt kérdés
Több mint valószínű hogy júniusig, amikor kell igazolni az érettségit vagy a nyelvvizsgát, akkorra meg lesz a szóbelim. (az írásbelim már meg van) Így belehet írni a B2 komplexet hogy még nincs a kezembe?

2017. jan. 20. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet. Eleve nem is tudnád, mert nem tudod pl. a bizonyítvány számát. Meg ha külön van a szóbeli és írásbeli, akkor külön kell beírni.
2017. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. És később sem tudom beleírni a nyelvvizsgát? Ha most a felvételiig nem is, de utána?
2017. jan. 20. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hiánypótlási időszakban be tudod majd írni. Amikor pl. az érettségit is feltöltöd.
2017. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jan. 20. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet jelölni, az a lényeg hogy amikor az érettségi eredényt töltöd fel meglegyen. Ha meg nem sikerül nyilván nem tudod felrakni az igazolást róla akkor meg úgy veszik minha nem jelöltél volna nyelvvizsgát. Én is áprilisban csináltam csak meg, elfogadták így is.
2017. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!