Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek jó nyelvgyakorlás,...

Szerintetek jó nyelvgyakorlás, ha Amerikába telefonálgatok és kamu beszélgetést kezdek pl. egy állatklinikával?

Figyelt kérdés

Van egy androidos alkalmazás, ami ad próbakrediteket amivel ingyen lehet nemzetközileg telefonálgatni. Én meg találtam egy trükköt, hogy állítsam vissza ingyen, ha lefogyott (SIM kártya nélkül működik).


Már kipróbáltam egy Michigani állatklinikával, de kiket hívjak még? Gondoltam fogorvosi rendelőkre, hogy elbeszélgetett velük,mintha ott akarnám a fogam kezelteti még ilyen kamudolgok, és így AKTÍV nyelvtudásom lesz, kommunikálok az emberekkel, és teljesen ingyen van.


Mit gondoltok erről, és kiket hívjak még fel szerintetek?


2017. jan. 22. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől hogyan lenne jobb nyelvtudásod? Hogy elmondod hogy gyökérkezelésre van szükséged? Ne orvosok idejét pocsékold, hivogass öregasszonyokat akik ráérnek vagy beszéld meg vkivel hogy myelvtanulás miatt szeretnél beszélgetni. Keress PenPal-on embereket vagy valamilyen hasonló oldalon. Ők legalább tudják miért telefonálsz, olyan témákról tudtok beszélgetni ami tényleg előkerül a napi beszélgetésben és nem csak pár percig beszélsz a szuvas fogadról.
2017. jan. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Én is ezt szoktam csinálni. De csak mert nagyon magányos vagyok.
2017. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen alkalmazás ez ? Mondd meg kérlek
2017. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3-as

Nem tudom a kérdező mit használ, de a google hangoutsban is lehet amerikai telefonszámokat hívni ingyen.

2017. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dingtone
2017. jan. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!