Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez? Te quiero mi...

Mit jelent ez? Te quiero mi chico de ojos azules!

Figyelt kérdés
egy csaj irta msn-en azt mondta ho a webforditas nem jo
2008. okt. 26. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Imádlak drágám(/szó szerint barátom,fiúm-de a magyar mondatban ez nem értelmes/) a kék szemeidért!


vagyis tetszenek neki a kék szemeid:-)

2008. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
jajj bocs, pontatlan voltam:Szeretem a barátom kék szemeit:-)de sztem azt akarta írni amit az előbb gondoltam-az előző válaszoló-
2008. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösszi :)
2008. okt. 26. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit pontosabban: szeretlek én kék szemű pasim. Hülyén hangzik, de a chico=fiú.
2008. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Egész pontosan azt jelenti: Szeretlek téged én kék szemű fiúm!
2008. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jorge pedro kiss ***** válasza:
te quiero jelentése szeretet szeretlek de ez mondhato mindenkinek ha pedig azt mondod te amo akkor már szerelmet jelent yo te quiero mucho én téged szeretlek nagyon ezt mondhatod bárkinek kit szeretsz de ha a szeretődnek mondod yo te amo mucho mi amor én téged szeretlek nagyon szerelmem
2012. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!