Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes az ELO-nál tanulni...

Érdemes az ELO-nál tanulni angolul?

Figyelt kérdés
Fel kell frissítenem a nyelvtudásom, főleg a nyelvanból haldoklom.Gyesen vagyok és tervezem, hogy az ELO kezdő angoltól indulnék.Szerintetek? Valakinek működött ez már?
2008. okt. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy önkontroll kell hozzá, mert az, hogy megcsinálod a házit édes kevés, sokat kell még hozzá tanulni. A leckék jól érthetőek és jól esik az embernek ha jól sikerült a házi és megdicséri a tanár.
2008. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Sok értelmét nem látom. Leckénként kapsz meg egy könyvet havonta annyiért, amennyibe az egész könyv kerülne, ha besétálnál egy könyvesboltba. Ha már tanultál angolul, fel tudod frissíteni a tudásodat egyedül is, vegyél egy Murphy: Essential Grammar in Use (alapfok) vagy English Grammar in Use(középfok) könyvet, abban van magyarázat is, feladatok is, megoldások is. Arról nem beszélve, hogy ezek a távoktatásos anyagok csigatempóban haladnak, évekig elszórakozhatsz velük anélkül, hogy egyről a kettőre jutnál.
2008. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok, a másodiknak igaza van azért elég drága mulatság ahhoz képest, de a tanítási módszer szerintem jó. Nézd meg itt az 5percangol.hu-t. Nagyon sokat segített nekem és vannak nagyon jó könyvei a nőnek amik annyiba kerülnek mint egy hónap ELO.
2008. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
nálunk heti 1 ora 1000 ft magántanárnál, nem tudsz esetleg elszökni otthonról a baba mellől ennyi idöre, én azt hasznosabbnak tartom mint az elot, és ha csak frissiteni kell a tudásod, lehet kevesebb óra is elég.
2008. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
ja az előző vagyok, van olyan magántanár aki házhoz is megy.
2008. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
én egyáltalán nem javaslom, szerintem szinte semmit nem lehet vele haladni, az előző hozzászóló véleményén vagyok én is: van olyan magántanár, aki házhoz jön, még a heti egy óra is hasznos lehet, kérd meg, hogy adjon feladatokat, amit megcsinálsz egész héten, és amikor jön, akkor válaszol a kérdéseidre és persze a beszédet, a szóbelit, kiejtést sokkal könnyebben meg tudod tanulni egy tanárral
2008. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!